Destek Projeleri

Kemeraltı’nın çeşitli ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiğimiz Destek Projeleri ile hayatı kolaylaştıracak, Tarihi Alan’ın ihtiyaçlarını karşılayacak projeler geliştiriyoruz.

KARKEM

Kemeraltı’ndaki esnafın ve Kemeraltı’na alışverişe gelmiş vatandaşın daha rahat, daha müşteri odaklı, daha ekonomik çözümlerle doğaya dost ve güvenli bir şekilde alandaki tüm ürünlerin paketlemesinin, depolanmasının, sevkiyatlarının ve sigortacılık hizmetlerinin bizzat ya da aracı olarak verilmesini sağlayacaktır.

NETKEM

Başta gençleri olmak üzere tüm İzmirlileri Tarihi Alan’da yeni nesil teknoloji ve hizmetlerle buluşturmak çok önemlidir. Bu nedenle; amacıyla tüm Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nı kapsayacak kablosuz internet uygulamaları sağlayacaktır. Söz konusu kablosuz internete Çarşı’nın her yanından ulaşmak mümkün olurken, alanın ve alandaki tüm değerlerin de bu araç aracılığı ile anlatılması olanaklı hale gelecektir.

BİLKEM

Tarihi Alan’da bulunan tüm vatandaş ve esnafın gündelik hayatlarını kolaylaştıracak, yeni nesil teknoloji hizmetleri ile buluşturarak akıllı telefon uygulamaları geliştirilecektir. Bu uygulamalar; tüm Tarihi Alan’ın daha iyi deneyimlenerek gelecek kuşaklara aktarılması konusunda kolaylıklar sağlayarak başta esnaf olmak üzere her kesim yararlanıcının temel kullanım aracı olacaktır. Akıllı telefon uygulamalarının yanı sıra Tarihi Alan’daki tüm değerler kemeralti.com internet sitesi adı altında tanıtılacak ve bu markanın geniş kitlelere “Kemeraltı’nı Keşfet!” sloganı ile ulaşmasını sağlayacaktır.

HİZKEM

Tarihi Alan’da bulunan mevcut ihtiyaçların karşılanması amacıyla yeni nesil hijyenik tuvaletlerden, akıllı kapasitesi arttırılmış otoparklara, yeni nesil sigortacılık hizmetlerinden, çeşitli gezilere kadar geniş yelpazede ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sunmayı amaçlayan bu yapı Tarihi Alan’ı hizmet kalitesi, çeşitliliği ve verimliliği açısından geleceğe taşıyacaktır.