C40 Reinventing Cities Yerel Lansman Toplantısı

20 Haziran 2022 Pazartesi günü Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezinde C40 Reinventing Cities Proje Sorumlusu Priyanka Premlal katılımıyla “Reinventing Cities İzmir” yerel lansman toplantısını gerçekleştirdik. Yusuf Rıza Ofisleri projesine ilişkin uluslararası yatırımcılara ve fon kaynaklarına erişim konusunda aracı olması beklenen programda Türkiye’den Yusuf Rıza Ofisleri projesi ve İZFAŞ’ın Sıfır-Karbon Kongre Merkezi & Otel ile birlikte programda 2 proje yer almaktadır. Eş zamanlı olarak TARKEM sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan toplantıda her iki proje ilişkin detay bilgilendirmeler yapılarak, katılımcıların soruları yanıtlandı.

Uluslararası lansman toplantısının Haziran 2022 sonunda Brüksel’de yapılması planlanan programa başvurular Eylül 2022’ye kadar devam ediyor olacak.

Gerçekleştirilen yerel lansman toplantısı sonrasında ertesi gün Londra’dan toplantı katılımı için gelen C40 Reinventing Cities Proje Sorumlusu Priyanka Premlal ile proje alanlarını ziyaret ederek UNESCO Dünya Mirası yolundaki Kemeraltı’nı yakından tanıtmak üzere Kemeraltı lezzetleri eşliğinde keyifli bir Kemeraltı turu gerçekleştirdik.

C40 Reinventing Cities Programına ilişkin detaylı bilgilere aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz:
https://www.c40reinventingcities.org/


Bu yazıyı paylaş