TARKEM’e Bir Ödül Daha Geliyor

TARKEM, Hürriyet Gazetesi öncülüğünde düzenlenen Sign of the City Awards’ta finale kaldı. Her sene artan yoğun ilgiyle bu sene 6.sı düzenlenecek olan organizasyonda TARKEM, “En İyi Kültürel Mirası Koruma ve Yaşatma” kategorisinde, finale kalan Premium projeler arasında yer aldı. Sektörün en prestijli ödüllerinin verildiği bir platform haline gelen Sign of the City Awards’ta kazananlar 11 Aralık 2019 tarihinde sahiplerini bulacak.

Gayrimenkul sektörünün deneyimli isimlerinden ve değerli akademisyenlerden oluşan jürisi, şeffaf oylama sistemi ve dünyadaki gelişmelerin takip edilerek belirlenen kategorileri ile fark yaratan Sign of the City Awards’ın Ödül Töreni, RE360 Gayrimenkul Konferansı’nın 2. gününde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Gayrimenkul sektörünün yıldızları, 5 ana kategoride finale kalmak için, 3 aşamalı değerlendirme sürecini geçmek zorunda.

Sign Of The City Awards değerlendirmeleri ve seçim işlemi 3 aşamada tamamlanıyor. Teknik elemeyi geçen projeler arasında, alanlarında uzman olan jüri üyeleri tarafından 1.aşama değerlendirmesi yapılıyor ve finale kalacak, her kategoriden 5 aday belirleniyor. Finale kalan 5 proje, son olarak bütün jüri üyelerinin değerlendirmesine sunuluyor. Her proje; jürinin belirleyeceği soruları cevaplayacak 3 dakikalık bir sunum hazırlıyor. Sunum sonunda proje yetkilisi 5 dakikalık bir görüşmeyle, projeyi jüriye yüz yüze anlatma fırsatı buluyor. Değerlendirme sonucunda her kategoriden bir proje Sign of the City olmaya hak kazanıyor.

Daha Önce İşbirliği Kategorisinde Kazanmıştı

Sürdürülebilir İş Ödülleri’nde de finale kalan TARKEM, İşbirliği kategorisinde ödülün sahibi olmuştu. Kuruluş modeli ve projeleriyle Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan bir yapıya sahip olan TARKEM’in çalışmaları, farklı kurum ve kuruluşlarca tescillenmeye devam ediyor.


Bu yazıyı paylaş